OthryNW


Minecraft Server

Tags: Adventure Economy Hardcore Survival Vanilla

Selamlar Değerli MC Oyuncuları Yeni Açtığımız Survival Sunucumuza Davet Ediyorum Sunucu Bilgileri Aşağıda Yazıyor Beğenirsen Şans vermeni isteriz.

Sunucumuzdaki Sistemler;

Emek - Orta Ekonomi: Emek ekonomi hızlı para kasılmayan paranın değerli olduğu bir para sistemi;

Banka Sistemi: Paranız bankada ne kadar kalırsa o kadar faiz biner ve paranız değer kazanır!

Market /ah: Oyuncuların eşyaları marketlerden değilde birbirinden alması gerektiğini düşünüyoruz değerlerini ve diğer herşeyi onların belirlemesini istiyoruz.

Gelişmiş Balıkçılık: Daha Özel balıklar tutmanıza ve onları daha yüksek fiyatlara satmanıza olanak sağlar mesela: Altın Kurbağa gibi Özel yem sistemimizde bunun içinde

Gelişmiş Büyü Sistemi: Vanilla Minecraftin dışına çıkıp gelişmiş büyüler yapabilirsiniz.

Dimensioner: Ende ve Nethere gitmek için boss ve kaos taşı kesmeniz gerekmekte ve buda oyun zevkinizi artırıp zor seven için

Günlük Görev Sistemi: Hergün yenilenen görevlerle daha hızlı para kasabilirsiniz.

BattlePass: Bedava ve para hali olmak üzere 2 farklı hali bulunmakta görevler var bunları yaptıkça ödülleri kazanbilirsiniz.

Köylü Takas Sistemi: Köylülerden özel eşyalar alıp daha hızlı bir biçimde kasılabilirsiniz. mesela kasa anahtarları

Rütbe Sistemi: Oyunda 6 adet olmak üzere temel bir rütbe sistemi bulunmakta her bir yeni rütbede daha iyi eşyalar ve daha iyi yetenekler kazan.

Sunucu Etkinlikleri: Özel Ender Dragon etkinliği 19.00 - Envanter Etkinliği 18.00 - Kaos Taşı her 10 dakikada bir defa - Ruh Çalan Bossu 8 Dakikada bir defa - Sezonluk Klan etkinliği En gelişmiş ilk 3 Klana Para ve Oyun içi içerik ödülleri ve dahası sizlerle

Aylık Birinciler: Kill sıralaması, block kırma sıralaması ve mob öldürme sıralaması bunları en üstte yapan kişilere ödüller verilmekte oyun içi kredi spawner vip gibi

Anti-Griefing ve Klan Sistemi: Sunucumuzda Claim ve Klan plugini bulunmakta claim attığınız yapıları korumanız gerekmekte 3 ay sonundaki bir günde bütün claimler kalkıyor ve ortam alevleniyor.

Discord Sunucumuz: https://discord.gg/2czeR3gQ

Java[Bilgisayar]
IP: Play.OthryNW.com
Sürüm: 1.19.3 - 1.19.4

Web Site (Mağaza): www.Othrynw.com


English:
OthryNW is a new Minecraft survival server that has a great Turkish-speaking community. The server has features such as a labor-middle economy, a bank system with interest, a market for players to trade items, enhanced fishing, an advanced magic system, and a rank system that rewards better items and abilities as you progress. It also has super cool events as well as monthly in-game rewards for top kill rank, block-breaking rank, mob killing rank and the top 3 clans. And the features don't stop there; OthryNW has a VIP system, clans, and an anti-griefing claim plugin to protect structures and keep the environment safe. Join now for an out-of-this-world survival Minecraft server adventure!

Vote for this server!

  • Offline! Players
  • 1.19.3 Version
  • 50% Uptime
  • 1 week Last Ping
  • 0 Votes

Random Server Videos