TurkMC - SkyBlock


Minecraft Server

Tags: Skyblock

TurkMC 2018'de açılmış, oyuncularına fazlalıkla önem veren ve performansı yüksek seviyelerde oyun sunabilen bir Minecraft [JAVA] sunucusuydu. Fakat bir zamanlar aldığım kötü kararlardan dolayı sunucunun fişini çekmek zorunda kalmıştık. Fakat şimdi o hatalardan ders çıkartarak . Siz değerli oyuncularımıza , siz değerli dostlarımıza en kaliteli ve en aktif oyun hizmetini sunmak için tekrardan sahalara döndük. Evet şu anda tek başıma olabilirim ama yanımda durabilecek Ekip Arkadaşları arıyorum . Sizlerde benimle birlikte bu yolda yürümek isterseniz . Discord adresime gelmeniz yeterli olacaktır . Saygılarımla .

- Demir Demirkale -

Oyun modları ;
🔒 1.16 tabanlı Emek Skyblock (1.16.X sürümleri ile sunucumuza giriş yapabilirsin .)


Skyblock Sistemleri
🤩 Chat Yarışları, Teslimat, Çiftçi, Eventler, Görevler , Gelişmiş İhale , Yükseltilebilir /sandık , Parkur Yarışmaları ve daha fazlası!
[Yakın bir tarihde Çeşitlilik arttırılacaktır !]


Sunucu bilgileri
🧡 IP adresi: play.turkmc.org
💚 Website: https://www.turkmc.org/
💙 Discord:
https://discord.gg/5n4fnZ2xYK


English:
TurkMC is a Turkish Minecraft Java server that was opened back in 2018. This high performance 1.16 based Skyblock server features chat races, farming, events, quests, advanced bidding, upgrades, crates, Parkour challenges and more. Are you ready to experience Skyblock like never before? If you said yes, then come join the TurkMC server!

Vote for this server!

  • Offline! Players
  • 1.16.5 Version
  • 35.2% Uptime
  • 2 weeks Last Ping
  • 0 Votes

Random Server Videos